Zálesák
 zálesák

 
Na táboře se děti naučí tábornickým dovednostem, jak rozdělat oheň, uvázat uzle, uvařit si čaj z přírodních surovin. Dále si vyzkouší v lese postavit přístřešek, který by je ochránil před deštěm. Je určeno pro malé dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. Program bude zpestřen různými tvořivými, vzdělávacími a sportovními aktivitami. Děti budou podnikat zálesácké výpravy na některá z míst - např. Chata pod Kletí, stáj Šárka u Protivína, Buškův Hamr, Borovanský mlýn, Vrbenské rybníky, Přírodovědného muzea v Týně nad Vltavou.
Pro děti od 8 let.
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  44. 12. 8. až 16. 8. 2019 1 800,- OBSAZENO !!  
  Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.    
         

Příměstský tábor máme rádi přírodu

 packa

 
Děti se s námi vypraví za tajemstvím přírody, prozkoumají život v okolní přírodě. Poznají a probádají, co kolem nich roste za rostliny, z jakých rostlin se dá uvařit zdravý čaj, jaké použít na barvení, jak se k rostlinkám chovat. Navštíví zahrady, kde si budou  moci osahat jednotlivé rostlinky a dozvědět se o nich spoustu zajímavých informací.
Děti se dále seznámí s chovem domácích i exotických zvířat a to jak z pohledu domácího chovatele, tak i v podmínkách ZOO, či dalších zařízeních. Do programu bude zahrnuta návštěva ZOO, zverimexu a spousty zajímavých míst. Zábavnou formou budou děti vedeny k odpovědnému a správnému přístupu k běžně chovaným drobným druhům zvířat v domácnosti. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  45. 08. 7. až 12. 7. 2019 1 900,- OBSAZENO !!
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 460,- Kč.