Putování vesmírem

 globus 2

 
Tábor je zaměřen na zajímavosti z astronomie, planety, souhvězdí, UFO aj. Děti si vyrobí vesmírné rakety, roboty a UFO, které si pak odnesou domů na památku. Navštíví planetárium, kde mají možnost vidět planety, hvězdy a souhvězdí, mléčnou dráhu, východ a západ slunce a mnoho dalších zajímavostí. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  40. 15. 7. až 19. 7. 2019 1 800,- OBSAZENO !!  
  Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.    
         

Logopedie hrou

st1

 
Logopedický příměstský tábor je určen pro děti předškoláky (i s odkladem). Tábor bude zaměřen na cvičení motoriky, dechu, artikulace. Pro správný vývoj řeči budeme rozvíjet jemnou a hrubou motoriku, koordinaci pohybu, sluchu, zraku a hmatu. Také zde bude rozvíjena důležitá oblast – zpěv, rytmus. Každý den individuální náprava cca 1 až 3 dětí, pro ostatní děti bude připravena výtvarná či podobná činnost. Do programu je zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 5 do 8 let. (předškoláci !!)
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  41. 22. 7. až 26. 7. 2019 1 950,- OBSAZENO !!
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 470,- Kč.    
         

Kouzelnický příměstský tábor
 kouzelník3

  Tábor je určen všem zvídavým dětem, které touží proniknout do světa čar a kouzel.
Cílem tohoto tábora je naučit děti různá kouzla, při kterých budou rozvíjet svou manuální zručnost, postřeh, paměť a hlavně trpělivost. Tento tábor bude především zaměřen na hravou výuku karetních triků a kouzel. Děti se zde naučí jak správně připravit karty, jak je míchat, tak aby divák nic nepoznal a mimo jiné samotné karetní triky. Děti si zde vyrobí svoje vlastní kouzelnické karty. Na tomto táboře chceme Vaše ratolesti naučit vystupovat před svými vrstevníky a procvičit jemnou motoriku. Kromě výuky kouzel je zařazen do tábora i běžný program, aby děti protáhly své tělo. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Tábor je určen pro děti od 1. do 3. třídy ZŠ
 
     
  č. Termín Cena Přihlášení  
  42. 08. 7. až 12. 7. 2019 1 800,- Objednat  
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.    
         

Zdravotnický příměstský tábor

 zdraví

  Tábor je určen pro děti, které se chtějí formou hry naučit první pomoc. Pro děti je připraveno seznámení se s bezpečností na silnici a s prací záchranářů. Vyzkouší si ve skupinkách metody fixace zlomenin a osvojí si znalost důležitých telefonních čísel. Dále jsou připravené exkurze na záchrannou službu, dispečink, vodní záchrannou službu, vybavení a funkce vozidel. Je připravena ukázka maskování různých typů zranění. Znalosti, které děti získají, mohou v budoucnu použít třeba při záchraně někoho blízkého. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 8 let.
 
     
  č. Termín Cena Přihlášení  
  43. 05. 8. až 09. 8. 2019 1 800,- Objednat  
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.