Keramický příměstský tábor
st1

 
V rámci tábora proběhne program tvoření z hlíny v nedaleké keramické dílně. Děti budou modelovat z hlíny pod vedením keramičky, vyrobí si hrneček, zvířátko, obrázek, číslo na dům a další výrobky dle vlastní fantazie. Naučí se základy práce s hlínou, vyzkouší si práci s engobami, glazurami, skleněnou drtí a nářadím, které ke keramice patří. Výrobky dětí budou vypáleny v peci po jejich vyschnutí. Denně budou věnovány tvoření z hlíny 3 hodiny (mimo dne, kdy bude celodenní výlet).
Pro děti od 6 let.
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  23. 22. 7. až 26. 7. 2019 2 300,- OBSAZENO !!  
  24. 12. 8. až 16. 8. 2019 2 300,- OBSAZENO !!  
  Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 540,- Kč.    
         

Příměstský tábor veselé vyrábění

st1

  Tábor je určen pro děti, které mají zájem vyzkoušet si zajímavé tvořivé techniky. Různé tvoření z papíru – např. Iris folding, základy origami atd. Dále plstění, drhání (macramé), látkové brože, lapač snů z bavlnek, květiny z krepových papírů a další tradiční i netradiční techniky. Vytváření drobných předmětů z korálků – brože, náramky, náušnice, klíčenky, zvířátka apod. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 6 let.
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  25. 08. 7. až 12. 7. 2019 1 800,- OBSAZENO !!
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.    
         

Letní škola mladých umělců

 kreslení

  Pro děti je připravena řada výtvarných technik, které si vyzkouší jak v klubovně, tak i v přírodě. Děti si vyzkouší tvořivé techniky (vyrábění z papíru a z krepáku), koláže, reálnou kresbu, ale také abstraktní malbu, kde budou moci prosadit svou fantazii. Zaměříme se na práci s uhlem, tužkou, temperami, anilinkami, ale i s netradičním materiálem (bílá tužka, tuš nebo káva). Budeme vyrážet na inspirativní procházky do přírody. Program bude doplněn o různé hry a soutěže. V rámci školy bude probíhat další program jako na příměstském táboře. Do programu je zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 6 let
 
     
  č. Termín Cena Přihlášení  
  26.. 15. 7. až 19. 7. 2019 1 800,- Objednat  
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.