Letní škola mladých fotografů
 focení2

 
Na tomto táboře chceme, aby se děti seznámily s různým typem focení. Vyzkouší si focení černobílých fotek za pomocí Instaxu, portrétové fotografie a fotografie v přírodě (s barevnými dýmovnicemi, vodní hladina, focení umění ve městě atd). Pro děti je domluvené focení v profesionálním ateliéru, kde si děti mohou zapózovat, ale i si vybavení osahat a vyzkoušet. Na konci tábora dostane každé dítě malé album se svým výtvory. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 9 let.
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  12. 12. 8. až 16. 8. 2019 1 850,- OBSAZENO !!  
  Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 450,- Kč.    
         

Příměstský tábor s počítači
pro začátečníky

 notebook1

  Tento tábor je určen především pro ty, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem, poznat jeho jednotlivé komponenty a orientovat se v IT terminologii. S čím se děti na táboře seznámí? Náplní počítačového tábora je - základy obsluhy PC, MS Office, základy 3D modelování. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na Internetu tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet.
Pro děti od 8 – 10 let.
 
           
  č. Termín Cena Přihlášení  
  13. 22. 7. až 26. 7. 2019 1 800,- Objednat
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.    
         

Příměstský tábor s počítači
pro
pokročilé

 notebook

  Tento tábor je zaměřený na pokročilé 3D modelování za využití IT technologií. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na Internetu (např. Inkscape) tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Děti se naučí rozdíl mezi vektorovou a rastrovou grafikou, vytvoří si vlastní obrázek, logo či nálepku. Dalším s čím se děti seznámí je tvorba www stránek a jednoduché prezentace. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity.
Pro děti od 11 – 15 let.
 
     
  č. Termín Cena Přihlášení  
  14. 22. 7. až 26. 8. 2019 1 800,- Objednat  
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.    
         

Příměstský youtuberský tábor

st1

  Děti si zde vyzkouší, jaké je to být hercem, kameramanem a střihačem videí zároveň a to vše za pomoci techniky, kterou budou mít k dispozici. Navíc každé dítě dostane na památku DVD mini filmu, který společnými silami natočíme. Natáčení filmu bude probíhat převážně venku, tvorba scénáře, přípravy, zkoušky a hlavně střih budou ve třídě, kde budou mít děti na všechno dostatečný klid. Vyzkoušejte si roli „celebrity“ a zažijte s námi kopec srandy. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet.
Pro děti od 10 let.
 
     
  č. Termín Cena Přihlášení  
  15. 08. 7. až 12. 7. 2019 1 850,- OBSAZENO !!  
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 450,- Kč.    
         

Střih videa a animace

st1

  Tábor se bude zabývat ukázkou i praktickým vyzkoušením tvorby videí a střihu videí. Děti si vyzkouší vytváření animací v různých programech, vyfocením a následným zpracováním fotografií a vysvětlení principů programování, ukážeme si i tvorbu videí starým způsobem v ruce. Děti si poslechnou pozitiva i negativa, která přináší tato práce, a prohlédnou si střihačskou místnost.
V ostatní dobu bude program jako na běžném táboře, do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 10 let
 
     
  č. Termín Cena Přihlášení  
  16. 05. 8. až 09. 8. 2019 1 800,- OBSAZENO !!  
    Pří platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč.